Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 21 listopada 2019r. g.16:00 Dziewczęta 2019/20 8 25 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica Gliwice31PrzegranaMTS Żory2616Zwycięstwo Sośnica GliwiceMTS Żory 21 listopada 2019r. 3 – 26 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica Gliwice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD Barczykowska WiktoriaBrak1100000Chimiak […]
SPR Sośnica Gliwice (D.) — MTS Żory (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
21 listopada 2019r. | g.16:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 8 | 25 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica Gliwice | 3 | 1 | Przegrana |
MTS Żory | 26 | 16 | Zwycięstwo |
Sośnica GliwiceMTS Żory
3 - 26Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barczykowska Wiktoria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chimiak Aleksandra | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czyżewska Weronika | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Filipek Magdalena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gabryś Nina | Brak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Knieć Wiktoria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krazińska Julia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łozińska Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mardaus Emilia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maziarz Maja | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Moroz Alicja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowara Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opalach Weronika | Brak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Żukowska Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zuszek Jagoda | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zyśk Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 17 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Haupa Maciej
MTS Żory
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brych Martyna | Rozgrywający | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Brzegowy Kinga | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dyjak Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kądziela Milena | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kędzierska Zuzanna | Kołowy | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Kornelia | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nogajska Martyna | Brak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Okoń Zuzanna | Rozgrywający | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Purzyńska Hanna | Bramkarka | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rozmarynowska Maria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Starościak Emilia | Rozgrywający | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Syktus Julia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Targosińska Lena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tomala Hanna | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 38 | 26 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Trener A: Duda Bartłomiej
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Winkler Marceli (Racibórz) |